Városi kitüntetést vehetett át Szabó Julianna a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium igazgatóhelyettese

Kiskunhalason a Városi-Járási Pedagógusnapon adják át a pedagógusok számára alapított városi kitüntetéseket, a színes diplomák elérésével járó elismeréseket és a pedagógus emlékérmeket. A pedagógusnapon több személy kapcsán is érintett volt a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium. Iskolánk igazgató helyettese, Szabó Julianna a Kiskunhalas Város Közneveléséért Díjban részesült.

Paczolay Gábor mérnök-tanár aki 34 évig tanított iskolánkban aranydiplomáját vehette át. A Tekó pedagógusai közül Gyenizséné Nagy Zsófia aki 1984 óta iskolánk pedagógusa és Mátis László aki 25 éve van a pedagógus pályán pedagógus szolgálati emlékérmet kapott. Gratulálunk valamennyi kitüntetettnek!