Kiskunmajsa http://www.asztrik.hu/hu/cimkek/kiskunmajsa hu Non Abbiate Paura... „Ne féljetek! Nyissátok meg, sőt tárjátok ki Krisztus előtt a kapukat!” http://www.asztrik.hu/hu/node/858 Wed, 21 Oct 2020 05:57:07 +0000 huszarn 858 at http://www.asztrik.hu „72 óra kompromisszumok nélkül” – Tomoris rekord http://www.asztrik.hu/hu/node/856 Wed, 14 Oct 2020 12:20:26 +0000 huszarn 856 at http://www.asztrik.hu Kiemelkedő eredmények online oktatással is http://www.asztrik.hu/hu/node/847 Thu, 18 Jun 2020 12:50:19 +0000 huszarn 847 at http://www.asztrik.hu Szalagavató a Tomoriban http://www.asztrik.hu/hu/node/832 Tue, 11 Feb 2020 09:38:28 +0000 huszarn 832 at http://www.asztrik.hu Tomoris II. helyezés az országos döntőben http://www.asztrik.hu/hu/node/814 Thu, 12 Dec 2019 12:02:04 +0000 huszarn 814 at http://www.asztrik.hu Tomorisok darulesen http://www.asztrik.hu/hu/node/808 Mon, 25 Nov 2019 11:34:55 +0000 huszarn 808 at http://www.asztrik.hu Rendhagyó parlamenti látogatás http://www.asztrik.hu/hu/node/805 Thu, 21 Nov 2019 06:17:24 +0000 huszarn 805 at http://www.asztrik.hu Szent Márton napi lámpás felvonulás Kiskunmajsán… http://www.asztrik.hu/hu/node/801 Wed, 13 Nov 2019 14:32:19 +0000 huszarn 801 at http://www.asztrik.hu Mélykútra és Kiskunmajsára látogatott az apostoli nuncius http://www.asztrik.hu/hu/node/799 Tue, 12 Nov 2019 13:29:52 +0000 huszarn 799 at http://www.asztrik.hu Szent Gellértes sikerek a hittanos olimpián http://www.asztrik.hu/hu/node/787 Fri, 18 Oct 2019 09:46:04 +0000 huszarn 787 at http://www.asztrik.hu