A kiskunmajsai Szent Gellért Katolikus Általános Iskola alsós népdaléneklői ismét sikert arattak a körzeti versenyen…

2016. február 14-én rendezték meg a körzeti népdaléneklő versenyt. A Szent László Általános iskolában négy diákunk képviselhette intézményünket. Szívesen fogadtak bennünket, és a szervezők mindent megtettek, hogy a verseny minél gördülékenyebben, és a gyerekek számára minél stresszmentesebben teljen. A körzeti fordulót megelőző házi versenyen a felsős zsűri, és iskolánk igazgatónője Harkai Boglárkát, Vörös Diánát, Slazák Nadint és Lakos Zsuzsannát választotta ki iskolánk képviseletére.

 

Az körzeti népdaléneklő verseny eredményei a következőek:

1.-2. osztályos korcsoport: Vörös Diána, I. helyezés

3.-4. osztályos korcsoport: Lakos Zsuzsanna, II. helyezés

                                          Slezák Nadin, III. helyezés

 

Köszönjük a gyermekek alapos felkészülését, a szervezők, és a zsűri munkáját!

 

Kis Judit                   

  tanár