Szent Gellértes sikerek a hittanos olimpián

2019. október 13-án a Constantinum Katolikus Intézmény adott otthont a Hittanos Olimpia egyházmegye döntőjének, ahol 8 esperesi kerület sportolói mérték össze erejüket.

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola diákjai tovább öregbítve intézményünk és Kiskunmajsa jó hírnevét dobogós helyekkel tértek haza.

5-6. évfolyamos leány asztaliteniszben Pelikán Lia 3. b osztályos tanulónk, legyőzve a nálánál sokkal idősebbeket, aranyérmet szerzett. Hasonlóan első helyezett lett Csuka Tibor 7.a osztályos pingpongozónk a 7-8. évfolyamos korcsoportban, míg Fülöp Máté 5.a-ból az 5-6. korcsoport ezüstérmével büszkélkedhet.

7-8. évfolyamos korcsoportban versenyzett focistáink bronzéremmel gazdagították sportsikereink, 5-6. évfolyamos futball csapatunk pedig a „pontszerző” 5. helyen végzett.